Bayern MunichGossip

Mos ka rënë epidemia në klubin bavarez?

Ndoshta nuk do iu kishte shkuar kurrë mendja që këto lojtarë të Bayern do lyenin flokët bjondë, por ja që si duket qënka ne modë.

Le të përmendim Matts Hummels, lojtari 29-vjeçar ku shkak për lyerjën e flokëve u bë një bast. Ishte një surprize për të gjithë  kur ai u shfaq në fushë në ndeshjën kundër Leipzig-ut e cila përfundoi me fitorën e Bayern me rezultatin 3-0.

Pa harruar Boateng dhe Rafinha  qe nuk u ngelen pas pa u komentuar ndersa sëfundmi lajm bujë  në rrjetët sociale u be postimi i selfie-t në instagram te sulmuesit te Bayernit Lewandowski me  flokët bjond. Fotoja ishtë e shoqeruar me pershkrimin “Ndonjeherë duhët te ndryshosh diçka”. Ndër kritikat e marra dominojnë ato negativet me shprehjën që duhet ti kthejë siç i kishtë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close