Borussia DortmundMerkato

Aubameyang drejt Arsenal? A është kjo një shenjë që forcon këtë mundësi… / Foto

E ardhmja e Aubumeyang është akoma e paqartë, oferta nga Kina është refuzuar por gabonezi nuk ishte përsëri pjesë e skuadrës së Bvb, përsëri për arsye disiplinore.

Nëse ekziston një gjë që gjermanët e kanë të shenjtë është disiplina dhe duket se sulmuesi nuk do të mund të shtyjë gjatë tek Dortmund.

Gazetarët gjermanë po aludojnë se golashënuesi i verdhezinjve mund të jetë drejt një transferimi drej Arsenal, klub që e ka kërkuar edhe më përpara shërbimet e tija. E gjitha pasi Hector Bellerin filloi të ndiqte Aubameyang në rrjetet sociale. A mund të jetë kjo vërtet një shenjë se Aubameyang së shpejti do të jetë një Gunner?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close