Month: April 2018

Lajme

Lajm i mirë për Bayern, “ylli” i Realit nuk ia del!

Isco nuk luan ndaj Bayern Munchen. Tashmë është zyrtare dhe e kanë konfirmuar të gjitha mediat spanjolle. Sot, mesfushori spanjoll…
Bayern Munich

E largoi nga Reali, James jep përgjigje diplomatike për Zidane

James Rodriguez u shfaq në konferencë shtypi pak minuta më parë. Në vigjilje të sfidës kundër Real Madrid, mesfushori i…
Bayern Munich

E bujshme/ Hitzfeld: Klopp do jetë trajner i Bayern Munchen

Bayern Munchen e ka gjetur trajnerin e ri dhe ai do të jetë Niko Kovac. Por, për Otmar Hitzfeld, herët…
Lajme

Zidane: Ja ç’duhet të bëjmë kundër Bayernit për të shkuar në finale

Përpara ndeshjes kundër Bayern Munchen, trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane ka dalë në konferencë për shtyp. Në praninë e…
Bayern Munich

Me 5 mungesa në Madrid, ka surpriza në listën e të grumbulluarve për sfidën ndaj Realit

Bayern Munchen do të luajë nesër ndeshjen e kthimit për gjysmëfinalen e Champions League kundër Real Madrid. Ndeshja e parë…
Bayern Munich

A do luajë Robben në Madrid? Kjo është përgjigjja përfundimtare!

Bayern Munchen nuk do të llogaritë shërbimet e Arjen Robben për ndeshjen kundër Real Madrid. Holandezi nuk ia ka dalë…
Bayern Munich

Kritikat/ Rummenigge mbron Lewandowskin, ja çfarë thotë për polakun

Pas humbjes së Bayern Munchen në ndeshjen e parë gjysmëfinale kundër Real Madridit, pati shumë krika për sulmuesin Robert Lewandowski.…
Bayern Munich

Sandro Wagner: Dua të luaj në Madrid, me çdo kusht

Jupp Heynckes, pas fitores në kampionat kundër Frankfurt i bëri elozhe sulmuesit Sandro Wagner: “Të gjithë lojtarët ishin të impenjuar.…
Bayern Munich

Nga Rummenigge te Ulreich: Të bëjmë ndeshjen e sezonit në Madrid!

Karl-Heinz Rummenigge është optimist para ndeshjes ndaj Real Madrid, dhe jo vetëm ai. “Do të luajmë kundër një skuadre të…
Bayern Munich

Real-Bayern/ Cakir gjyqtar kryesor, bavarezët s’kanë kujtime të bukura

Cüneyt Cakir do të jetë gjyqtari i sfidës së kthimit në gjysmëfinalen e Champions League mes Real Madrid dhe Bayer…
Close