Month: May 2018

Lajme

As nuk do iu shkonte mendja! Kengetarja 20 vjecare e famshme shqiptare zbulon kush ia ka marre virgjerine (Foto)

Detajet intime nga jeta e këngëtarëve tërheqin gjithmonë vëmendjen, sidomos nëse bëhet fjalë për marrëdhëniet e tyre seksuale. Kështu ka…
Lajme

Patuperpesia plas sheshit/ Mami nga Tirana “i bën të gjitha” për vetëm 150 euro (Foto)

Vetëm pak orë më parë publikuam rastin e një vajze 30-vjeçare e cila shiste trupin e saj në këmbim të…
Lajme

Puthte e i fuste duart brunes bukuroshe, por kur u ndezen dritat i ngrin buzëqeshja në fytyrë (Video)

E keni parasysh kur jeni tapë të pirë në disko dhe nuk shikoni më asnjë detaj tek femra të cilën…
Lajme

*Qef’ me lekë në Tiranë 23 vjece, si po bëhet nami me vajzat e reja dhe sa para marrin (Foto)

E keni menduar ndonjëherë se sa lehtë mund të gjendet një vend apo një vajzë për të kryer marrëdhënie seksuale…
Lajme

E mori si shaka kur i tha se pëlqente të dashurin e saj, i shembet bota nga fotoja që i dërgon (Foto)

Kanë mjaftuar vetëm disa mesazhe në Messenger dhe një foto që të prishë marrëdhënien mes një çifti dhe mes dy…
Lajme

I dërgon të dashurit provën e tradhtisë gabimisht, por ai e bën të kafshoje veten me dhembe (Foto)

Të gjithë e dimë se të dërgosh një fotografi gabimisht në bisedat e Messengerit apo WhatsApp është me të vërtetë…
Lajme

Valixhja në Durrës që i ndryshoi jetën, se besoni cfare u gjet brenda (Foto)

Që të gjedh shishe në det me ndonjë mesazh kishim parë, por të gjesh pako me hashash që del nga…
Lajme

‘Shkallojne’ edhe dentistët, e pabesueshme çfarë i ka nxjerrë nga goja kjo nënë fëmijës së saj (Video)

Kjo nuk është diçka që mund ta shikoni çdo ditë. Ajo që ka ndodhur është shumë e thjeshtë, edhe pse…
Lajme

Doni të kënaqni partneren në shtrat? Kjo pije alkoolike do t’ju vijë në ndihmë

Keni një dëshirë të madhe kohët e fundit të përmirësoni lojën në shtrat? Alkooli, veçanërisht vera e kuqe, listohet si…
Lajme

Deklaroi në gjuhën shqipe se i donte shqiptarët, grekun e gjen belaja në Greqi mbi deklaraten per historine tone

Ardhja e tij për koncert në Tiranë shkaktoi shumë bujë dhe reagime në Tiranë. U kritikua se kishte folur ashpër…
Close