Day: May 2, 2018

Bayern Munich

Boateng nuk ia del për Botëror? Sule tregoi se është gati ta zëvendësojë

Niklas Sule ishte padiskutim një prej më të mirëve dje kundër Real Madrid. Mbrojtësi i Bayern Munchen tregoi maturi, saktësi…
Bayern Munich

Rummenigge fjalim emocionues para skuadrës, pas eliminimit nga Champions  

Në banketin pas ndeshjes kundër Real Madrid, Karl-Heinz Rummenigge ka mundur të gjejë fjalët e duhura, emocionuese për të ngritur…
Bayern Munich

Bayerni i Niko Kovac, “BILD” zbulon tre largimet e para

Ndërkohë që Bayern Munchen luajti dje shansin për finalen e Champions League, pas kuintave, drejtuesit e klubit po bëhen gati…
Bayern Munich

Gafa ndaj Realit, flet për herë të parë Ulreich

Sven Ulreich flet pas gabimit të bërë në sfidën e kthimit kundër Real Madrid, gjysmëfinalja e dytë e Champions League…
Bayern Munich

Champions/ Vit i “errët” për Lewandowskin, e tregon numri i golave që ka shënuar

Robert Lewandowski është futbollisti më i sulmuar nga specialistët e futbollit, por edhe tifozët, pas dy ndeshjeve gjysmëfinale të Champions…
Bayern Munich

Marcelo i sinqertë: Po, e preka topin me dorë, ishte penallti

Marcelo e pranon: “Po e preka topin me dorë”. Mbrojtësi i Real Madrid, pasi gjithçka kishte përfunduar dhe Real Madrid…
Bayern Munich

Muller kundër rrymës, mbron gjyqtarin Çakir

Thomas Muller, pas eliminimit të Bayern Munchen nga Real Madrid në gjysmëfinale të Champions League ka dalë jashtë rrymës, duke…
Close