Day: May 7, 2018

Bundesliga

Pasuesi i Niko Kovac/ Frankfurt fut në listë ish-trajnerin e Dortmund

Daniel Farke, aktualisht trajner i Norwich City në Championship është kandidat për të pësuar Niko Kovac në stolin e skuadrës…
Bundesliga

PERLË! Tifozi i Hamburger motivon Koln: Mund Wolfsburgun, ofroj 1500 litra birrë

Kemi dëgjuar shpesh për premiot që një skuadër jep për një ekip tjetër në mënyrë që ta motivojë për të…
Bundesliga

E rallë! Gotze martohet në fshehtësi, por më pas vjen çudia

Një ngjarje jo shumë e zakonshme i ka ndodhur dje Mario Gotze-s. Pas ka marrë premtimin në altar nga e…
Bayern Munich

James zbulon të ardhmen; Bayern apo Real? Kjo është përgjigjja e kolumbianit

James Rodriguez dëshiron të vazhdojë qëndrimin e tij te Bayern Munich, pasi huazimi i tij nga Real Madridi i përfundon.…
Bayern Munich

Ribery rinovoi me Bayernin, Lorik Cana i lë një koment EPIK!

Franck Ribery rinovoi sot me Bayern Munchen deri në vitin 2019. Pas firmës në kontratën e re, francezi bëri një…
Bundesliga

Televizioni në Iran censuroi pamje nga sfida Koln-Bayern, arsyeja është qesharake

Ndeshja mes Këlnit dhe Bajernit në Bundesligë është transmetuar drejtpërdrejt në dhjetëra vende të botës, edhe në Iran. Por këtu,…
Bayern Munich

Bayern gjen sulmues krahu në Francë, por duhet të paguajë 60 milionë euro

Bayern Munchen po punon për të forcuar krahët e sulmit. Një alternativë bindëse për merkaton e verës është lojtari i…
Close