Day: May 10, 2018

Bundesliga

Hamburger drejt rënies, tifozët “pushtojnë” kompleksin stërvitor

Në të mirë a në të keq, skuadra duhet mbështetur gjithmonë. Ky duhet të jetë “manuali” i një tifozi dhe…
Borussia Dortmund

Manchester United, ofertë të çmendur për Pulisic

Christian Pulisic është kthyer në futbollistin më të kërkuar në Europë. Chelsea, Real Madrid dhe Liverpool kanë shprehur interes. Por…
Kombëtarja

Mustafi në dilemë për Botërorin: Nuk pres të grumbullohem, Low më ka thënë…

Katër vite më parë, Shkodran Mustafi u grumbullua në momentin e fundit për në Botërorin që u zhvillua në Brazil.…
Bayern Munich

Bayern në sulm për super talentin e Ajax, duhen 25 milionë euro

Bayern Munchen është gjithnjë në kërkim të talenteve të mëdhenj. Një prej tyre është edhe Matthijs de Ligt, mbrojtësi 18-vjeçar…
Borussia Dortmund

Balotelli drejt Gjermanisë, e kërkon rivali i Bayern Munchen

Borusia Dortmund duket se e ka ndarë mendjen; do të bëjë merkato të fuqishme në verë. Verdhezinjtë janë vetëm një…
Close