Day: May 16, 2018

Bayern Munich

“Do vdes i lumtur edhe nëse nuk stërvit Bayern Munchen”

Julian Nagelsmann u ka treguar të gjithëve se është një super trajner. Trajneri 30-vjeçar arriti të kualifikonte në grupet e…
Bayern Munich

Marotta i mbyll derën Bayernit: Dybala nuk ikën

22 gola në 32 ndeshje në Serinë A për Paulo Dybala me Juventusin janë shifrat që e kanë bërë argjentinasin…
Bundesliga

Prapaskena/ Refuzoi 30 milionë për Kramaric, Hoffenheim di të bëjë biznes dhe…histori

Për dy vite e gjysmë, Andrej Kramaric ka “marrë përdore” Hoffenheim, pasi sulmuesi kroat ka shënuar 33 gola dhe ka…
Close