Day: May 17, 2018

Bayern Munich

Lista për Botëror, Franca befason me vendimin për Coman

Kingsley Coman nuk grumbullohet në kombëtaren e Francës për Botërorin “Rusi 2018”. Lista e skuadrës përfaqësuese franceze është publikuar sot…
Bayern Munich

Fund vuajtjeve, Neuer gati pas 245 ditëve jashtë fushave

Ky është fundi i 8 muajve vuajtje? Me sa duket po! Manuel Neuer me shumë mundësi do të jetë në…
Bayern Munich

Sanches largohet? Rummenige flet hapur për të ardhmen e mesfushorit

Renato Sanches ishte larg pritshmërive kur erdhi nga Benfica te Bayern Munchen dhe verën e shkuar u huazua te Swansea…
Kombëtarja

Këta janë “yjet” e Bayern Munchen që do të jenë prezentë në Botëror

Botërori është në prag dhe pas përfundimit të sezoneve respektive në kampionatet e futbollit nëpër Botë, do të nisë eventi…
Kombëtarja

Low e la jashtë Botërorit, Wagner merr një vendim drastik

Sandro Wagner nuk u nominua nga trajneri i Gjermanisë për në Botërorin “Rusi 2018”. Sulmuesi i Bayern Munchen pësoi një…
Lajme

Mbi 1 miliard euro, kjo është skuadra më e shtrenjtë e Europës

Kampionatet e Europës, me përjashtim të Bundesliga dhe Premier League, që janë mbyllur fundjavën e kaluar, janë afër fundit. kështu,…
Legjionarët

Mësohet destinacioni, kjo është skuadra e re e Emre Can

Transferimi i mesfushorit gjerman në Seria A mund të konfirmohet këtë muaj, pasi përfundimi i Ligës së Kampionëve është gjatë…
Close