Day: May 19, 2018

Kombëtarja

U la jashtë Botërorit, flet për herë të parë Mario Gotze

Mario Gotze nuk u përfshi në listën e skuadrës së Gjermanisë për Botërorin “Rusi 2018”. “Ylli” i Borussia Dortmund, përmes…
Bayern Munich

Alaba drejt Real Madrid, babai i tij nuk e mohon

Nuk do të jetë një verë e qetë për Bayern Munchen. Shkak bëhet merkatoja. Pas zërave për largim të Lewandowski-t,…
Bayern Munich

Finalja e Kupës/ Bayern-Frankfurt, luhet për trofe, Europë dhe prestigj. Ja statistikat

Bayern Munchen- Eintracht Frankfurt do të jetë sfida finale e Kupës së Gjermanisë që do të luhet sot në mbrëmje…
Bayern Munich

Bayern dhe Real “duel” për sulmuesin e Leverkusen, 60 milionë euro në tavolinë

Bayern Munich ka bërë një ofertë prej 60 milionë euro për shërbimet e Leon Bailey, lojtarit të Bayer Leverkusen Kështu…
Bayern Munich

Nuk është vetëm Reali, Lewandowski mendon kalimin në Premier League

E ardhmja e sulmuesit Robert Lewandowski duket se më shumë lidhet me Premier League, pavarësisht interesimit të madh të Realit…
Close