Day: May 22, 2018

Lajme

Nuk e mendonit kurre! Ja sa kohë rri një femër pa e ‘bere’

Ou? A e dini sa kohë mund të rezistojnë femrat pa bërë marredhenie seksuale?! Një studim i bërë nga revista…
Lajme

Gëzim i madh në familjen e Sali Berishës, nusja e shtepise i zbulon të gjitha detajet (Foto)

Armina Mevlani dhe djali i ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, kanë lajmëruar përpara disa kohësh se shumë shpejt do…
Lajme

Hiqni menjehere dorë nga këto 5 pagesa! Po ju “hanë” rrogën kot

Ky artikull po ben xhiron e botes! Në datë 1 merr rrogën. Në datë dy, pasi ke paguar faturat, ke…
Lajme

Mjeku i madh: E keni të ndaluar nga mjeku të përdorni hudhër nëse vuani nga kjo sëmundje

Hmmm! Ka njerëz që nuk duhet të konsumojnë hudhër. Keto njerez bejne pjese ne nje nga grupet e mëposhtme: Njerëz…
Lajme

Klani i Aleksandër Frangaj nuk ndalet më! Dy yje të medhenj i bashkohen televizionit

Sic e keni parë këtë sezon në “TV Klan” kanë nisur emisione e programe të reja me prezantues të rinj…
Lajme

Lajm super i mirë për shqiptarët, Holanda ka nevojë për ju. Ja cfare po kerkon

Kryetari i Bashkisë se Roterdamit, teksa vlerësoi rekomandimin e KE për Shqipërinë, shtoi se ne do ta mbështesim Shqipërinë në…
Lajme

Korcari shkon te kasollja dhe shqyen sytë nga cfare sheh, gjen pronarin dhe gruan duke…(Video)

Një burrë nga Korça i cili jetonte në Greqi me familjen ka kapur mat bashkëshorten. Sipas gazetares së “Aldo Morning…
Lajme

Ja ku është nëna e Florit te “Njerëz dhe Fate” sot dhe se a e dini ç’ka ndodhur me të? (Foto)

Trajtonte ngjarjet e fenomeneve të viteve ’90 në një mënyrë të tillë sa edhe sot mbahen mend. Seriali “Njerëz dhe…
Lajme

“Babushi” më jep 2000 dollarë në muaj, ja rrëfimi i “studenteve-vogëlushe” që i ka lene te gjithe pa fjale (Foto))

Imagjinoni të jeni studente dhe pa lekë në xhep, okay të gjitha kemi qenë ashtu, por jo të gjitha kishim…
Bundesliga

U zyrtarizua te PSG, Tuchel kërkon të “bastisë” Bundesligën në merkato

Thomas Tuchel u zyrtarizua te PSG pak ditë më parë. Ish-trajneri i Borussia Dortmund ka nisur nga puna për përforcimin…
Close