Day: May 23, 2018

Lajme

Pa pike zori/ Burri nxjerr ‘veglen’ dhe urinon para turistëve te Sheshi i Flamurit në Vlorë (video)

Pamje të turpshme na vijnë nga qyteti i Vlorës. Ditën e sotme një qytetar ka dërguar pranë redaksisë së JOQ.al…
Lajme

Ta dish që të dua shumë! Burri i ‘levizur’ Me lot në sy i kërkon gruas t’i kthehet në shtëpi, nuk do të lëndoj më kurrë!

Marseli rrëfen se e ka njohur Nikoletën në shkollë, kur ajo ishte vetëm 17 vjeç dhe se e ka rrëmbyer…
Lajme

Luajti rolin e mamasë së Florit, çfarë bëhet sot me super aktoren e “Njerëz dhe Fate”

Askush në Shqipëri nuk e harron dot serialin e famshëm “Njerëz dhe fate”, madje ai rikthehet shpesh në televizonet shqiptare…
Lajme

Nuk e pranojnë, por kjo flet vetë! Ja pse femrat kanë frikë nga marrëdhënjet nga ‘pas’

A keni menduar se femrat frikësohen nga merimangat dhe gjarpri? E keni gabim. Femrat më së shumti frikësohen (së paku…
Lajme

Mos e bëj kurrë këtë para burrit tënd gjatë ‘qefit’, edhe t’jesh yll bote do t’i shpifesh në vend!

Hmmm! Një mit që gratë kanë dëgjuar ndër vite është që urinimi para dhe pas seksit është shumë mirë. A…
Lajme

Po ju lajmërojmë që sot, nga data 27 Maj deri në 1 Qershor Shqipëria perballet me një fenomen te jashtëzakonshëm

Edhe pse sot ne mbremje dhe neser ne pothuajse te gjithe vendin do te kete reshje intensive, temperaturat do te…
Lajme

Tha se do shkonte në altar e virgjër, befason Anxhela Peristeri: Është turp i Zotit, ja si qendron e verteta

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri u bë protagoniste në mediat rozë, pasi u shpreh se do ishte e para që…
Lajme

Pronarja e Top Channel tregon ‘gjene e zeze’ e babait të saj: ‘Pak persona e dinë, por ai ishte…’

Sot mbushen 10 vite nga ndarja tragjike nga jeta e themeluesit të Top Medias dhe njeriut që revolucionarizoi median në…
Lajme

Pronarja e Top Channel tregon ‘gjene e zeze’ e babait të saj: ‘Pak persona e dinë, por ai ishte…’

Sot mbushen 10 vite nga ndarja tragjike nga jeta e themeluesit të Top Medias dhe njeriut që revolucionarizoi median në…
Lajme

FOTO/ Formacioni më i mirë i “yjeve” të lënë jashtë Botërorit

Botërori “Rusi 2018” është në prag. Pothuajse të gjitha ekipet përfaqësuese kanë publikuar listën finale me lojtarët e tyre. Shumë…
Close