Lajme

Fyeu aktorin Bombaj me fjalen e rende dhe i hodhi një kovë me ujë, ja dënimi i papritur për ‘Stresin’

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si ‘Steresi’ është sërish në telashe me drejtësinë. ‘Stresi’ është dënuar me 70 mijë lekë gjobë nga Gjykata Penale për akuzën e fyerjes dhe shpifjes ndaj aktorit Leonard Bombaj.

Ngjarja ka ndodhur në mars të vitit 2017, gjatë një aktiviteti për provat e librit ‘Gines’. Në këtë aktivitet, reperi i njohu i ka hedhur aktorit Bombaj një kovë me ujë dhe i ka thënë ‘pedofil’.

Ndërkohë, gjykata i ka caktuar 6 muaj kohë ‘Stresit’ për të paguar gjobën prej 70 mijë lekësh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close