Day: May 24, 2018

Lajme

Kengetari grek qe fuy kombin tone ndërpret papritur koncertin ne Pallatin e Kongreseve dhe bën deklaratën e fortë për shqiptarët

Salla e Pallatit të Kongreseve është mbushur plot, pavarësisht thirrjeve për bojkot të koncertit të këngëtarit grek Notis Sfakianakis. Këngëtari…
Lajme

Shkon tek mjeku rastësisht, pas 35 vitesh martesë zbulon për veten të vërtetën qe i ‘keputi gjunjet’

Ishte i lumtur se kishte bere deri tani 9 femije, e kishte zemren dhe shtepine plot, por fati e deshi…
Lajme

Diplomati i madh amerikan vjen nesër në Shqipëri, gazetari bën pyetjen që nuk i shkonte në mend askujt

Kryeministri Edi Rama e quajti kenete mediatike Zerin e Amerikes sot kur prezantoi projektin per landfillin e sharres, per te…
Lajme

Horoskopi plot surpriza për ditën e sotme, e premte 25 maj 2018

ashi Atmosfera ne çift do jete përgjithësisht e mire gjate kësaj dite. Te dy se bashku do bashkëpunoni mjaft me…
Lajme

Lezhianja: Burri më rrëmbeu qe kur isha në gjimnaz, por letra që gjeta poshtë derës me

Një histori e denjë për telenovela është pikërisht kjo e 27-vjeçares nga Lezha, e cila dyshimet se bashkëshorti e tradhëton…
Lajme

Djali e kap ‘mat’ me dashnorin, por përgjigja e vajzës është epike (FOTO)

Një adoleshente nga Britania e Madhe, ka menduar se është treguar e zgjuar duke ndarë në rrjetet sociale bisedën e…
Lajme

Qeshni me lot! Malazezët paguajnë mijëra euro për tu martuar me vajza bukuroshe nga Shqipëria, por …

Disa meshkuj nga veriu i Malit të Zi kanë mbetur pa disa mijëra euro, por edhe pa nuse nga Shqipëria,…
Lajme

Mori frymë thellë për herë të fundit dhe tha: ‘Të dua o ma’. Historia e vogëlushit që përloti gjithe botën (Foto)

Kanë kaluar gati dy muaj që kur Ruth Scully kaloi makthin më të madh që mund të përjetojë një prind…
Lajme

Blen një divan të ri, gruas “i fluturon tepeleku” kur shikon ç’ka brenda (Video)

Shumë njerëz preferojnë të blejnë sende të përdorura, zakonisht të quajtura të dorës së dytë. Është një mënyrë për t’u…
Lajme

Blen një divan të ri, gruas “i fluturon tepeleku” kur shikon ç’ka brenda (Video)

Shumë njerëz preferojnë të blejnë sende të përdorura, zakonisht të quajtura të dorës së dytë. Është një mënyrë për t’u…
Close