Lajme

Djali nga Tirana futet në Facebook-un e të dashurës, por zbulon atë që s’e priste kurrë (Foto)

Një djalë nga Tirana ka dërguar në redaksinë tonë mesazhet që i ka gjetur të dashurës në Facebook-un e saj me një djalë tjetër.
Djali shkruan se do fejohej me të, por pas gjithë këtyre mesazheve që i gjeti, e quan të dashurën si një vajzë pa moral

Përshendetje JOQ, ju lutem a mund t’i postoni këto mesazhe që ia kam gjetur të dashurës në telefon, duke më tradhtuar me dikë tjetër.

Kjo ka qenë e dashura ime dhe ishim në prag fejese, ajo vazhdon t’u flasë të tjerëve për gjëra që s’mund t’i bëj një femër.

Për moralin që ka…”, shkruan ai në mesazhin e tij.

Bashkëngjitur mesazhit, djali dërgon edhe fotot e bisedës së realizuar mes të dashurës dhe një djali tjetër.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close