Lajme

“Nusja’ e re e Albi Nakos cmend rrjetin, publikon videon me skenat e nxehta duke prezantuar motin (VIDEO)

Alba Hoxha balerina e njohur e televizionit Klan ka marr shumë vëmendjen e mediave duke qenë se përpara disa kohësh u diskutua se ajo dhe koreografi i njohur Albi Nako janë në një lidhje dashurie, lajme që më pas u përgënjeshtruan.

Ajo është bërë shumë e njohur për publikun shqiptar fal pjesëmarrjes së saj në spektaklet e ndryshme në Klan, ku ka dalluar për aftësitë e mira në kërcim.

Por siç kemi parë, Alba së fundmi ka filluar të angazhohet dhe në projekte të tjera televizive. Bukuroshja brune prezanton motin në televizionin e njohur dhe e kemi parë shumë më serioze se në emisionet e tjera.

Së fundmi balerina e njohur ka ndarë disa momente shumë komike nga prapaskenat e xhirimeve të motit. Ajo shihet e veshur me një veshje serioze duke dhënë motin, por gjatë xhirimeve bën edhe shumë gafa që kanë shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit e saj, të cilët e kanë përgëzuar për tipin e saj të çiltër

Moti sot dhe neser 😂 #Part1

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close