Lajme

Video/ Albërie Hadërgjonajt i publikohet video, në shtrat me një djalë të ri (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Albërie Hadërgjonaj do të jetë këtë të shtunë e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku do të rrëfej më shumë të reja rreth jetës së saj private dhe profesionale.

Mirëpo në promon e publikuar pak më parë nga moderator i emisionit, të gjithë ndjekësit janë habitur teksa e kanë parë Albërien të shtirë në një krevat me një djalë.

Siç shihet edhe nga pamjet Albëria është bërë pjesë e një loje gjatë emisionit të njohur, ku i i është dashur të shtrihet në krevat me një djalë më të ri në moshë dhe në një moment ai ka hequr të brendshmet e tij duke e vënë në siklet këngëtaren e njohur, e cila ka filluar të qesh me të madhe.

Por çfarë ka ndodhur në të vërtetë gjatë puntatës do ta zbuloni vetëm mbrëmjen e së shtunës gjatë transmetimit të “Xing me Ermalin”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close