Day: May 25, 2018

Lajme

Dëshira e fundit e të dënuarit me me ‘heqje’ jete, që i la pa fjale të gjithë në sallën e gjyqit

Një i dënuar me vdekje në pritje të ekzekutimit, kërkoi si dëshirë të fundit një laps dhe një letër. Pasi…
Lajme

“Bëmë baba të të ngjaj”, njihuni me djalin ‘problematik’ te Tom Doshit, jeta e tij luksoze, ja si e llaston i ati (Foto)

Bëmë baba të të ngjaj”! Sapo hap profilin e djalit të dytë të deputetit Tom Doshi, Mark Doshit, të shkon…
Lajme

Ngjarje e rende! Vajza 4 vjece shqiptare luan me gjarprin duke e marrë si lodër, kafshohet por në spital ndodh e keqja

Një vajzë 4-vjeçare është kafshuar nga gjarpri derisa bashkë me të vëllanë e saj binjakë kanë luajtur me të në…
Lajme

Zbulohet super aktori Hollivudian që do luaj Skënderbeun në filmin më të ri, qe do mahnise boten (Foto)

Joe DioGuardi, ish-kongresmen në Amerikë, dëshiron ta realizojë një film mbi Gjergj Kastriot Skënderbeun. DioGuardi, i cili është me origjinë…
Lajme

U lidhën kur ajo ishte 14 vjeç, fotot e miliarderit rus 55 vjeçar me super modelen të bëjnë me dhimbje koke (FOTO)

Një oligark rus u martua me një modele 18-vjeçare, me të cilën kishte nisur të dilte që kur ishte 14…
Lajme

Ky është vendi ku mund të bëheni milioner që në vitin e parë të qëndrimit, dhe shqiptaret mund të shkojmë pa viza

Fondi sovran i Norvegjisë, më i madhi në botë, arriti sot për herë të parë 1 000 miliardë dollarë, njoftoi…
Lajme

Dilema e vajzës shkodrane: Im shoq pi shumë, iu dorëzova vjehrrit në shtrat. Po tani çfare duhet te bëj?

E dashuruar me ish-vjehrrin dhe në dilemë se si do ta presin lidhjen e tyre familjarët e saj dhe ish-burri.…
Lajme

I tha Skënderbe, Rama injoron keq Elisa Spiropalin me deklaraten e pabesueshme

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme një takim me qytetarët në qytetin e Kuçovës. Teksa ka qenë duke…
Lajme

I fiksoi të gjithë me bukurinë e saj, zbulohet sekreti i madh i mbeses se Lady Dianes ne dasmen mbreterore (FOTO LAJM)

Lady Kitty Spencer ishte ajo që tërhoqi më shumë vëmendje në dasmën mbretërore të Princit Harry dhe Meghan Markle krahas…
Lajme

Vajza ‘ shkul floket’nga ajo që i thotë shoqja nga Durrësi: Ti e di gjendjen time, Kur isha 15 vjeçe kapja cuna me leke dhe…(Foto)

Kemi dëgjuar shpesh që brezat sa po vijnë edhe po degjenerohen por gjithmonë i kemi mbrojtur me argumetin se këto…
Close