Lajme

“Bëmë baba të të ngjaj”, njihuni me djalin ‘problematik’ te Tom Doshit, jeta e tij luksoze, ja si e llaston i ati (Foto)

Bëmë baba të të ngjaj”! Sapo hap profilin e djalit të dytë të deputetit Tom Doshi, Mark Doshit, të shkon në mendje të shprehje.

Ai është vetëm 16-vjeç por në profilin e tij në Instagram shihet qartësisht jeta luksoze që bën, falë pasurisë së të atit.

Makina e ora të shtrenjta, veshje firmato, pushime nëpër Europë dhe plazhe të bukura, të gjitha këto

Marku nuk nguron të postojë edhe foto me të atin përpara vilës së tyre, ndërsa vërshojnë në masë komentet e ndjekësve të tij që thonë: “Boss i ati boss i biri”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close