Day: May 26, 2018

Lajme

Fitoi Champions League, Ronaldo iu copeton zemren madrilenëve me largimin e tij: Ishte bukur të luaja për Realin

Reali i Madridit fitoi për herë të tretë radhazi dhe të 13-tën herë në historinë e tij trofeun e UEFA…
Lajme

I bërë apo i pa bërë synet? Ja cila ‘vegel’ e kënaq një femër sic duhet

Çdo përgjigje për këtë pyetje është individuale dhe varet nga shijet e gjithsecilit, transmeton Telegrafi. Ja përvojat e tyre se…
Lajme

Kap të fejuarën me një tjetër në një lokal në Shkodër, reagimi i tij i le pa pike ‘peshtyme’ dëshmitarët

Tradhëtia në çift në jo pak raste ka shkaktuar skena agresiviteti, madje edhe krime, në publik. Një qytetar ka treguar…
Lajme

‘Vegla’ po çmend të rinjtë shqiptarë/ Djali shkon në banjo por ajo çfarë shikon pas xhamit e lë pa fjalë (Video)

Një video e ardhur në redaksinë e shqipëriaime do iu lëjë pa fjalë, ka qënë një djalë i cili i…
Lajme

‘Hajde të bëjmë ‘qef’, gruas i iken mendja nga kërkesa e djalit 17 vjet më të vogël elbasanas, por ja cfare i ben

Pa droje fare, një djalë i ri, i cili është shpallur në kërkim nga Policia, ka befasuar 36-vjeçaren me inicialet…
Lajme

Para 15 viteve ishte zhdukur, kurse tani është zbuluar fati i saj qe te keput shpirtin

Mbetjet e nëntë vjeçares Peggy Knobloch e cila është zhdukur në vitin 2001, janë gjetur në një pyll në pjesën…
Lajme

E ruajti virgjërinë për njeriun që do fejohej, 20-vjeçarja 2 ditë pas aktit zbulon të vërtetën qe i keput gjunjet

Ta mbash virgjërinë në kohët e sotme për njeriun që ti mendon se do kalosh jetën është e vështirë, kjo…
Lajme

Para se të blini xhinse, urgjent duhet te lexoni këtë lajm më parë

Hmmm! Një palë xhinse më tepër s’janë asnjëherë shumë. Ndaj përpara se të blesh xhinset e radhës, hidhi një sy…
Lajme

U kënaqet në diell dje? Sinoptikanët japin lajmin shume te keq se si do jetë moti nesër

WOW! Pasditen e sotme dhe nesër (e diel, dt.27) pritet të ketë reshje të dobëta në pjesën më të madhe…
Lajme

Kujdes! Ja sa para të lejohen me vete që të kalosh kufirin italian

Po shkoj në Shqipëri e më duhet të çoj një shumë të madhe eurosh sepse do të blej një shtëpi.…
Close