Lajme

Doli nga dushi dhe gjeti një “surprizë nje YLL bukurie”, reagimi i djalit ka “shkrirë” gjithë internetin (Video)

Rasti i kësaj videoje është tipiku i shprehjes “në të mira ta shpërblefsha”. Një djalë kishte vendosur t’i bënte një “surprizë” një mikut të tij duke i futur në dhomë një bukuroshe me të brendshme.

Sapo doli nga dushi ai gjeti në dhomën e ndenjes vajzën dhe u tmerrua aq shumë sa mori një karrige për t’u mbrojtur./tvklan.al

Reagimi i djalit ka shkrirë me lot gjithë rrjetet sociale, por as vajza nuk e la me aq.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close