Lajme

I preku kamarieres të pasmet, por burri pendohet pas asaj që beri, dhe e peson keq

Një burrë në Romë po ballafaqohet me akuza pasi ai dyshohet se goditi një kameriere në të pasmet e saj.

Sipas Departamentit të Policisë së Romës, 65 vjeçari Clarence Locke Jr ishte duke u shërbyer nga një kamariere rreth orës 12:20 ditën e hënë, kur ai goditi prapanicën e saj.

Policia tha se Locke u kërkua të largohej nga restoranti i Denny, që ndodhej në 200 St. James St., dhe ai u largua pa incidente.

Policia shqyrtoi pamjet e mbikqyrjes në restorant për të identifikuar të dyshuarin. Pas hetimeve të mëtejshme, ata ishin në gjendje ta gjenin.

Direkt pas kësaj ai u arrestua nga policia dhe u akuzua për prekje me forcë, gjë e cila mund të çojë deri në një vit prapa hekurave ose 3 vjet lirim me kusht nëse Locke shpallet fajtor.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close