Day: May 27, 2018

Lajme

Shqiptarja shtatzënë nuk kishte asnjë shpresë për të jetuar, amaneti i fundit që përloti mjekët italianë

Një histori shumë e dhimbshme, por me një mesazh aq të fortë që të bëjnë të reflektosh mirë për atë…
Lajme

Rasti Flagrant! Momenti kur Ministrja e re Shëndetësisë, surprizonte Ramën kryebashkiak

Në fakt Shqipëria është një vend i vogël dhe njerëzit janë shumë të vëmendshëm sidomos përsa i përket zhvillimeve politike.…
Lajme

Përballje e rende në TV, vjehrra: Zgjidh e merr, punën apo djalin. Nusja: U tregove kuçedër

Gruaja që shihni në foton më poshtë quhet Natasha e cila ka zgjedhur të tregojë se si qëndron e vërteta…
Lajme

Kjo është vila luksoze e Blendi Fevziut, ja si po e kalon ai te dielen(FOTO LAJM)

Një jetë në ekran dhe padiskutim një nga moderatotët më të suksesshëm shqiptarë. Blendi Fevziu gjithmonë ka treguar se di…
Lajme

Nëse hani sallatë çdo ditë në verë, duhet ta lexoni menjëherë këtë

Freskia nuk është e vetmja arsye përse kastraveci duhet konsumuar rregullisht. E sipas të dhënave kastraveci përmban fibër, proteinë, kalçium,…
Lajme

Nëse e përdor Facebook-un duhet ta lexosh patjetër këtë lajm qe do te sjelle ndryshimin qe do iu pelqeje te gjitheve

Facebook ka nisur revanshin nga fenomenit Fake News. Në një intervistë në në Bloomberg, menaxherja e lajmeve ne kompaninë Facebook,…
Lajme

Top Channel publikon të dhëna te renda për disa deputetë të parlamentit shqiptar

Emisioni “Exsclusive” ne Top Channel tregoi sot se sa të pasur janë ata që përfaqësojnë popullin në Parlament. Në fushata…
Lajme

Vajza e Sabianit i tejkalon të gjitha! Cfare po ben e zhveshur në një dhomë me Noizyn dhe një tjetër mashkull

Vajza e Sabianit, Keisi Medini është padyshim një ndër femrat më seksi shqiptare por edhe një prej anëtareve të OTR.…
Lajme

Humbi djalin e vetem në aksident, deputeti socialist fjalë prekese për mikun e tij

Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu, në një postim në rrjetin social Facebook, me fjalë të ndjera shprehu ngushëllimet për humbjen…
Lajme

“Pusho more qen, mbylle gojën!”, dy vëllezërit lënë nam tek Arditi, motivi do t’ju bëjë të nxirrni lot inati

Një histori shokuese sot tek “Shihemi në gjyq”. Protagonistët e sotëm të seancës së ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi në Gjyq”…
Close