Lajme

Fatos Nano ia “fut” keq Ramës në Instagram: Ka rreth 12 mijë…(Foto)

Politikanët shqiptare gjithnjë e më shumë po bëhen përdorues të rregullt të rrjeteve sociale.

Sigurisht, në këtë listë të gjatë kryeson bindshëm kryeministri Edi Rama.

Por një faqe në Instagram me rreth 12 mijë ndjekës dhe me emrin e ish-kryeministrit Fatos Nano po bën bujë.

Nuk dihet realisht nëse faqja është vërtet e tij, por postimet janë të rregullta dhe të shoqëruara edhe me komente nën emrin e ish-kryeministrit.

Adresa në fjalë ka komentuar edhe protestën e djeshme të opozitës.

“Protestoni popull, protestoni gjithmonë për të drejtat tuaja, ama kurrë mos bini “prehë” e tyre që ju drejtojn sepse ndonjëher nuk kanë të njëjtin parim dhe qellime me ju.

Ata duan postet, duan kontrollin… Kujdes!! Me respekt Fatos Nano”, shkruhet në postimin e fundit. /albeu.com/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close