Day: May 28, 2018

Lajme

Tradhton burrin me vjehrrin, por nuk mbaron me kaq historia qe la te gjithe pa fjale

Burri ka shkuar për punë në emigracion, kurse gruaja e tij e ka tradhtuar me vjehrrin, madje ka lindur edhe…
Lajme

Spektakel ne dasem! Dasmorët harrojnë nusen kur ia fillon t’i dridhë kunata (Video)

Kryesisht në ndonjë dasmë, fokusi është te çifti që martohet, por në këtë rast ishte te kunata. Ky rast ka…
Lajme

“Dashnori” i gruas nga Fushe Kruja ia plas ne emision të shoqit: Unë puth gjithë femrat kur burri s’është i zoti…(VIDEO&FOTO)

Në studion e emisionit me zemër të hapur po zhvillohet nja ngjarje e pazakontë ku një burrë bashkë me vajzën…
Lajme

Është vetëm 7 vjeç, shqiptari mahnit dhe ngre në këmbë jurinë në Belgjikë. Ja çfarë bën (VIDEO)

Të gjithë gëzohemi kur një shqiptar korr sukses në audiencën botërore, sidomos kur është i ri në moshë.Rrezar Berisha është…
Lajme

Lavdia dhe fundi i “të fortëve” të Tiranës, ja ku kane perfunduar sot (Foto)

Arben Grori ka folur sot për mediat duke shpjeguar pjesëza nga jeta e tij në burgun e sigurisë së lartë…
Lajme

Kapet gjallesa qe te kall daten në ujërat e Vlorës, peshkatarët tregojne misterin e saj (VIDEO)

Ndryshimet klimatike kanë sjellë specie të rralla në ujerat tona.Një peshk i rrallë i quajtur ‘Ruveto’ ka rënë në rrjetat…
Lajme

Prekese! Prindërit mbajnë foshnjën e pajetë 12 ditë në shtëpi, arsyeja do iu perlote te gjitheve (Foto)

Një nënë e re 21-vjeçare Charlotte dhe burri i saj Attile, 28 vjeç, kanë dhënë një lajm tronditës për vajzën…
Lajme

Putheni mamane! 10 të fshehta që nëna nuk ua ka thëne kurrë…

1) Ju e keni bere te bertase shume. Ajo bertiti kur kuptoi se ishte shtatzene. Ajo bertiti kur ju lindi.…
Lajme

E trishte! Momenti kur 24-vjeçari nga Elbasani digjet për së gjalli brenda në makinë (Video)

Klodian Korançe është i riu i cili gjeti vdekjen në mënyrë tragjike rreth orës 01:41 minuta pas mesnate. Ngjarja e…
Close