Day: May 29, 2018

Lajme

Nuk behemi! Nga ndryshojnë Kosova dhe Shqipëria? Mjafton kaq pak për t’a kuptuar (FOTO LAJM)

Një lajm rutinë është ai që tregon diferencën e madhe në raport me përgjegjësinë ndaj qytetarëve dhe detyrës në Kosovë…
Lajme

Një grua shtatzënë që ka humbur burrin e saj, zbulon padashje nga një foto që ai është gjithmonë pranë saj…(Video)

“Unë mendoj se Jarrett është i lumtur. Ai ishte një bashkëshort dhe baba i mrekullueshëm dhe jam e bindur se…
Lajme

Ja si ua “qepte gojën” Nelson Mandela atyre që e kishin ‘zanat’ fyerjen e të tjerëve

Kur Nelson Mandela ishte student, një profesor me mbiemrin Peters nuk e kishte fare qejf. Një ditë, Z. Peters po…
Lajme

S’do u besoni syve! Nuset që kanë veshur fustanet më të “çmendura” në historinë e dasmave (Foto)

Zgjedhja e fustanit të bardhë është një ditë e veçantë për të gjitha vajzat. Një femër kërkon perfeksionin në linjat…
Lajme

Albano tha se do linte aktrimin, reagon urgjent Turjan Hyska direkt pas deklaratës së tij (Foto)

Ditën e sotme aktori i njohur i humorit Albano Bogdo i ka habitur të gjithë teksa në një video të…
Lajme

Albano tha se do linte aktrimin, reagon urgjent Turjan Hyska direkt pas deklaratës së tij (Foto)

Ditën e sotme aktori i njohur i humorit Albano Bogdo i ka habitur të gjithë teksa në një video të…
Lajme

Del fotoja e rende e Ramës në avion/ “Nuk çohej dot nga overdoza deri sa e nxorën përkrahësh” (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të Facebook një foto të kryeministrit Edi Rama të shoqëruar me…
Lajme

Shkon me burrin për drekë, kamarierja i jep një letër pasi dalin nga restoranti, kur gruaja e lexon nuk i beson syve dhe shpërthen në lot…

Ka shumë histori të tradhtive, gënjeshtrave, abuzimit dhe dhunës që lexojmë çdo ditë. Megjithatë, kjo histori është ndryshe. Vitin e…
Lajme

Këngëtarja shqiptare kaloi natën me yllin e Realit pas performances ne finale!

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ndezi atmosferën në stadiumin e Kievit pasi këndoi para finales së Ligës së Kampionëve mes Real…
Lajme

Një luaneshë sheh një dhelpër të plagosur, reagimi i saj ka mahnitur boten

Graham Dyer, fotograf natyre, po merrte fotografi në rezervën e gjuetisë së Kalaharit qendror, kur ai ishte dëshmitar i një…
Close