Lajme

E shajne se nuk ka ngelur djalë pa të kapur , befason këngëtarja shqiptare: Betohem se jam e virgjër (Foto)

Këngëtarja e hitit “Told ya”, Dafina Zeqiri është komentuar shpeshherë në media për jetën private, lidhjet e dashurisë e ndonëse prej disa vitesh është në një marrëdhënie me Jose, së fundmi ka dhënë deklaratën e papritur.

Dafina ka postuar një foto në Instagram ku ka marrë qindra komplimenta, por një prej fansave i shkruan: “Ke qenë vajzë e mirë, tani s’ka mbetur djalë pa t’zënë”.

Këngëtarja i ka kthyer përgjigje duke u shprehur e lënduar nga ky koment dhe duke u betuar se është e virgjër.

“Zemrën ma ndave në dy pjesë…virgjinë jam pasha ty”, i komenton Dafina.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close