Lajme

Gazetarja franceze i ben pyetjen qe nuk i behet kurre “diktatorit”, por ja si i pergjigjet Rama

Kryeministri Rama eshte gjendur ne siklet gjatë një interviste për France 24. Ai eshte pyetur nga gazetarja nese do te jepte doreheqjen. Rama u shpreh se vendi ka rezultate konkrete në luftën kundër krimit dhe korrupsionit dhe për këtë arsye, KE-ja rekomandoi hapjen e negociatave.

ERTV Live😊: Intervistë për France 24

Gepostet von Edi Rama am Dienstag, 29. Mai 2018

Është plagosur një gazetar në Shqipëri…

Nuk është një lajm që duhet të zërë faqet e para të gazetave ndërkombëtare.

Nuk keni ndërmend të dorëhiqeni?

Të kërkosh dorëheqjen e kryeministrit në Shqipëri kjo ndodh shpesh herë. Shqipëria ka parë manifestime më të mëdha.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close