Day: May 30, 2018

Lajme

Historia e shqiptares me sëmundjen e rrallë: Mjeku serb më tha ‘je Skënderbe’, ja cfare me shpetoi (Video)

Saranda është një vajzë nga gjakova, e cila vuan nga hemangioma, një sëmundje e rrallë që prek enët e gjakut,…
Lajme

FOTO /Mësuesja e i çon gabimisht fotot e nxehta nxënësit, por ajo çfarë bën djaloshi është per ti rene kokes me grushta (FotO)

Një i ri i quajtur Pedrito ishte gati për të bërë punët e tij të përditshme, kur papritmas drita u…
Lajme

“U vodhën shuma të mëdha parash”, Artan Hoxha tregon misterin se pse u grabitën banesat e 3 ministrave në Tiranë

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, i ftuar në “Opinion” është shprehur se në vitin 2016 nga grupe shumë të sofistikuar kriminale…
Lajme

Nuk e pranojnë, por kjo flet vetë! Ja pse femrat kanë frikë nga ‘stili’ qe adhurojne meshkujt

A keni menduar se femrat frikësohen nga merimangat dhe gjarpri? E keni gabim. Femrat më së shumti frikësohen (së paku…
Lajme

Luks i cmendur, brenda vilës misterioze ku jetoi Enver Hoxha (FOTO LAJM)

Enver Hoxha dhe familja e tij gjatë komunizmit shiheshin si shtresa më e lartë dhe njerëzit plot lavdi në vend.…
Lajme

Manjati rus cudit Turqinë me jahtin e tij, 23 bote u vendosen në radhë për të furnizuar mjetin 300 milionë dollarësh (Foto)

Anijet turistike dhe jahtet luksoze nuk janë asgjë e re për Bodrumin në Turqi, një destinacion popullor për pushuesit pasanikë.…
Lajme

Misteri i Avokatit shqiptar që hipi në traget e pastaj nuk u pa më, ja çfarë doli në kamerat e sigurisë

Mësohet se hetuesit kanë në duar pamjet ku avokati Besnik Muço, i zhdukur që prej datës 2 Nëntor 2017, shfaqet…
Bayern Munich

VIDEO/ Statujë e gjallë si Johan Krujf, maskohet ylli i Bajernit

  Qendra Holandeze për Luftën kundër Kancerit, kishte zgjedhur sulmuesin Arjen Roben, në një aktivitet të organizuar prej saj. Lojtari…
Lajme

Po cmendesha, kengetarja shqiptare rrefen si e gjuajtu hapur vjehrri ne diten e dasmes

Padyshim që Era Rusi mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Teksa ishte sot e ftuar në…
Lajme

Çfarë ndodh nëse Italia del nga Euro dhe rikthen Lirën, monedhën e meparshme?

Çfarë do të ndodhte nëse Italia do të dilte nga Euro? Cili do të ishte ndikimi te pagat, kursimet, pensionet,…
Close