Lajme

Dashuria e jashtzakonshme mes Monës dhe Lulit në shkallët e Kuvendit, e patë këtë detaj në foto?

Një foto e fotografit Agim Rama sot në Kuvend, tregon edhe marrëdhënien e ngushtë që ka tani që janë bërë bashkë kundër mazhorancës, kreu i PD dhe kryetarja e LSI, Basha e Kryemadhi.
Ata janë parë në shkallët e Parlamentit teksa zbrisnin pas seancës së tensionuar sot. Basha i ka hedhur dorën pas Kryemadhit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close