Day: June 1, 2018

Lajme

Arian Çani flet për herë të parë historine speciale për jetën private, zbulon sekretin që s’e keni ditur për martesën e tij

Arian Çani gjithmonë kërkon që të dijë çdo gjë në lidhje me të ftuarit në emisionin e tij, por kur…
Lajme

I kërkon foto lakuriq, por ajo që i dërgon vajza e bën të “ike per lesh” nga mendt e kokes (foto)

Rrjetet sociale të japin mundësi ditët e sotme që të shkëmbesh foto të ndryshme me persona dhe të panjohur. Një…
Lajme

Historia e rralle çiftit nga Fieri/ Fituam Lotarinë Amerikane, por kur shkuam atje…

Që kur isha e vogël ëndërroja të jetoja në Amerikë, për shkak të këngës së Krishtlindjeve.” Dhe një ditë, vajza…
Lajme

I kërkon foto lakuriq, ajo që i dërgon vajza e bën të “ike per lesh” (foto)

Rrjetet sociale të japin mundësi ditët e sotme që të shkëmbesh foto të ndryshme me persona dhe të panjohur. Një…
Lajme

Takimet misterioze me Ramën/ Putin merr një nga pasuritë medha te Shqipërisë

Kompania ARMO rrezikon të përfundojë në duart e presidentit të Rusisë, Vladimir Putin. Ende nuk ka asnjë marrëveshje konkrete por…
Lajme

Top Channel publikon parashikimin shume te rende për shqiptarët që jetojnë në Itali pas qeverise se re

A e dinit se pas betimit te qeverise se re italiane, mijera shqiptare qe jetojne atje mund te perballen me…
Lajme

Luana do ju çmende sontë, vishet aq ngushtë saqë format e ‘cmendura’ po ia ‘shqyejnë’ rrobat (Foto)

Luana Vjollca është moderatorja më e komentuar në shtypin rozë. Ajo njihet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron…
Lajme

Arjan Çani: ‘Je gati zemër? Zhvishemi?’Se besoni si reagoi Anxhela Peristeri

E ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” Anxhela Persteri ka ardhur për të promovuar klipin e saj të fundit. E…
Lajme

Rihanna i jep fund lidhjes me miliarderin arab, arsyeja është e pabesueshme

Mesa duket Rihanna nuk është mësuar me lidhje të gjata e serioze, ndërsa mësohet se edhe kësaj here i ka…
Lajme

Të “sakrifikosh” të pasmet për kombëtaren, prezantuesja “e nxehte” i la të gjithë pa fjalë

Kur bëhet fjalë për t’i sjellë fat kombëtares, prezantuesja seksi Yanet Garcia duket se është e gatshme të bëjë gjithçka.…
Close