Day: June 2, 2018

Lajme

Historia e pabesueshme! Mafiozi shqiptar i cili rrëzoi “Cosa Nostra-n”

John Alite, shqiptari me origjinë nga Gjirokastra, i lindur dhe i rritur në Queens të NYC, nga i biri i…
Lajme

“Meshkujt shqiptarë nuk dinë ta ‘bejne’, nuk dinë ta lëpijnë”, cudit gazetarja shqiptare

Gazetarja dhe blogerja Zhaklin Lekatari në një intervistë të sajën ka guxuar të shprehet se meshkujt shqiptarë nuk dinë të…
Lajme

Iken të blejnë veshje tek Zara, klientët “vënë duart në kokë” nga mesazhet që gjejnë

Një ngjarje jo e zakontë dhe një mënyrë mjaft inteligjente e të protestuarit dhe e të kërkuarit të të drejtave…
Lajme

Nëse i dashuri juaj i bën këto gjëra, ndajeni mendjen: Ai ju do më shumë se bota

Sjellja e secilit partner në një marrëdhënie është shumë e rëndësishme dhe shërben për të gjetur ekuilibrin e lidhjes në…
Lajme

Dikur jepte lajmet pa sytjena , ku ka përfunduar sot kjo bukuroshe shqiptari? (Foto)

Eliona Pitarka u bë e njohur për publikun shqiptar kur doli në telvizionin “Zjarr” teksa jepte lajmet vetëm me një…
Lajme

Lajm i mirë/ Ky është shteti që sapo hoqi vizat me Shqipërinë, ja se si mund të aplikoni nga interneti

Rreth 25 shtete të ndryshme, përfshirë edhe Shqipërinë mund të udhëtojnë tashmë me vizë elektronike të pa sponsorizuar drejt shtetit…
Lajme

Beratasi e shantazhonte gjimnazisten me video intime, ajo e “lan në flori” por i ben gjemen ne fund

Një 17-vjeçar me iniciale A.B ka përfunduar nën hetim nga Prokuroria e Krimeve të Rënda pasi shantazhonte një vajzë se…
Lajme

“Shpulla e shkelma kokës”, fieraku bën per spital në rrugë të dashurën, policia ndërhyn me urgjence (Video)

Dhuna ndaj grave vazhdon si pa të keq madje edhe në mes të rrugëve të qytetit, në sy të kalimtarëve…
Lajme

Horoskopi surprizues për ditën e sotme, e diel 3 Qershor

Dashi-Një fundjavë nervoze për të lindurit e kësaj shenje. Këtë ditë mund të keni probleme por që janë lehtësisht të…
Lajme

Shtrydhni 1 limon në 1 lugë gjelle vaj ulliri dhe do të më falënderoni tërë jetën që ua dhashe ju këtë recetë

A e besoni? Një limon i shtrydhur në një lugë çaji vaj ulliri mund të ketë efekte të pabesueshme në…
Close