Lajme

Horoskopi mujor nga zonja Meri: Ja shenjat më me fat për muajin Qershor

Jemi në fillim të muajit Qershor dhe të gjithë jemi shumë kuriozë të dimë se si do jetë ky muaj.

E për ata që besojnë në shenjat e zodiakut, astrologia Meri Shehu bëri renditjen e shenjave më me fat për këtë muaj. E ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan, ajo i renditi shenjat nga ato me më pak fat deri tek më fatlumja.

“Energjia e Qershorit është shumë pozitive. Qershori futet me ndryshime të mëdha. Do të jetë një verë e nxehtë ndryshimesh. Dielli në muajin Qershor do të jetë në Binjak dhe pas datës 20 Qershor kalon në Gaforre”, tha në mënyrë të përgjithshme Shehu.

Renditja e shenjave:

12-Bricjapi
11-Peshqit
10-Virgjëresha
9-Demi
8-Dashi
7-Luani
6-Peshorja
5-Akrepi
4-Shigjetari
3-Ujori
2-Binjakët
1-Gaforrja

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close