Kombëtarja

Video/ Neuer në formacion, Ozil shënon për Gjermaninë (LIVE)

Gjermania është duke zhvilluar miqësoren kundër Austrisë. Po luhet minuta e 15-të dhe Gjermania kryeson 1-0 me golin e shënuar nga Ozil në minutën e 11-të.

Në formacion është Manuel Neuer!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close