Day: June 3, 2018

Lajme

Nusja i dërgoi një foto nga pushimet me shoqet, sapo pa foton kërkoi të ndahej nga ajo (Foto)

Të gjithë po flasin për një foto që nxorri në pah tradhtinë e gruas ndaj të shoqit, ndërkohë që ajo…
Lajme

Moza Elbasanllije: Vëllai i tim shoqi, 5 vite më i vogël se unë mu fut në shtrat natën kur burri…

Unë quhem Moza, jam 37 vjeçe nga Elbasani, por jetoj në Tiranë. Para 7 vitesh unë kam pasur një ndjenjë…
Lajme

A ju kujtohet Lepa Brena? Nuk do ta besoni sa yll bote duket edhe sot (Foto)

Tani pas shumë viteve, Lepa Brena vazhdon të ketë sukses me këngët e saj në Bosnje dhe Hercegovinë. Do t’ju…
Lajme

Çmendet moti/ Shtrëngata dhe shi, pas temperaturave të larta

E diela në Prishtinë filloi me temperatura të larta, por pasditja ndryshoi. Shtrëngatë me shi ka kapluar vendin, ndërkohë pritet…
Lajme

Provokon besnikërinë e të dashurës dhe zbulon se ajo është shtatzënë, por më pas ndodh e pabesueshmja (VIDEO)

Në internet po qarkullon një video ku një person vendos që të testojë besnikërinë e të dashurës së tij duke…
Lajme

Flet “vajza e keqe”: Ja si tia marresh frymen’ një mashkull në shtrat

Per pjesen me te madhe te grave penetrimi nuk u mjafton për t’i çuar në orgazëm. Një zgjidhje të thjeshtë?…
Lajme

Bëri pyetje të guximshme, rrezikohet për jetën Ermal Mamaqi (FOTO LAJM)

Moderatorja dhe gazetarja e njohur Ilva Tare këtë të shtunë ka qënë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Ajo…
Lajme

Zgjidh një letër dhe zbulo të ardhmen e lidhjes tënde

Ky imazh i thjeshtë do t’ju ndihmojë të zbuloni të gjithë të vërtetën në lidhje me jetën tuaj sentimentale. Vetëm…
Lajme

5-vjeçarja e çon dhe merr babanë e verbër nga puna çdo ditë. Pas fotos virale, i vjen surpriza e jetës

Në vitin 2016,nje video qe tregon një vajze 5-vjeçare Filipinase që dërgon dhe merr babanë e saj nga puna çdo…
Lajme

“Zoti ekziston”, fjalët e një mjeku pasi bëri autopsinë e një të vdekuri

“Dje shkova në klinikën mjekësore të ekzaminimit dhe mora pjesë në autopsinë e dytë përgjatë praktikës time si mjek. Vëzhgova…
Close