Kombëtarja

Ekskluzive e BILD: Mësohet vendimi final për Manuel Neuer!

 

Prestigjiozja gjermane “BILD” jep lajmin e madh për tifozët e “panzerave”: Neuer merr “dritën jeshile” për në Botëror.

Kapiteni i Gjermanisë, një ditë pas miqësores kundër Austrisë ku luajti për 90 minuta, ka zhvilluar sot një ekzaminim mjekësor të fundit dhe verdikti është i qartë: Neuer nuk ka më probleme në këmbën e majtë.

Dëmtimi ka kaluar dhe Neuer do të jetë në Botëror. Gjermani mund ta nisë synimin për mbrojtjen e trofeut të Kupës së Botës me Neuer si titullar./TGJ/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close