Bayern Munich

Ikën Lewa? S’ka problem, Bayern e gjen pasuesin për 100 milionë euro

Bayern Munchen po përgatitet për largimin e Robert Lewandowskit. Kampionët e Gjermanisë po mendojnë si zëvendësues të tij, pikërisht Timo Werner.

“Bild” shkruan se Bayern kërkon shërbimet e sulmuesit të Leipzig që është i angazhuar me kombëtaren e Gjermanisë duke u përgatitur për Botërorin.

Werner kushton 100-120 milionë euro dhe mbetet për t’u parë nëse Bayern do ta paguajë këtë shifër apo jo./TGJ/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close