Lajme

Nga brune në bjonde “perveluese”, nusja e Topallit i lë të gjithë pa fjalë

E njohin të gjithë si brunet e ëmbël të Ligës së Kampionëve, por nusja e Jozefina Topallit duket se është shndërruar në një bionde super seksi.

Ndërkohë që të gjithë diskutojnë për ndarjen nga partneri i saj, Genari, Eva Murati ka vendosur të ndryshojë totalisht pamjen e jashtme,

Bukuroshja ka postuar disa foto nga një set i ri fotografik ku shfaqet me flokë bjonde platin dhe me baluke.

Nuk dihet nëse Eva i ka lyer vërtet apo janë thjesht paruke, por duhet ta pranojmë se Eva ngjan mjaft sexy.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close