Legjionarët

Roma kërkon portierin e Gjermanisë, 20 milionë euro në tavolinë

“Gazzetta dello Sport” e “Corriere dello Sport” raportojnë se Roma është pranë akordit me Bernd Leno.

Klubi italian kërkon shërbimet e portierit të Bayer Leverkusen.

Leno kushton 20-25 milionë euro dhe Roma e sheh atë si pasardhës të Alisson që është drejt kalimit te Real Madrid.

Leno është i grumbulluar me kombëtaren e Gjermanisë duke u përgatitur për Botërorin “Rusi 2018”./TGJ/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close