Day: June 4, 2018

Lajme

Lajmi i mirë, ky është shteti i bukur që sapo hoqi vizat me Shqipërinë!

Një lajm i mirë ka ardhur ditën e sotme për të gjithë shqiptarët, sidomos ata që pëlqejnë të udhëtojnë. Tanimë…
Lajme

Rita bëri krenar Shqiptarët me vallen e Rugovës, këngëtarja shqiptare cudit: Sme mori leje, une ate kenge e ka…(Foto)

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret më joshëse të shqiptarisë. Ajo ka vite në estradë dhe ka rënë gjithnjë në…
Lajme

Adi Krasta nxjerr foton me syrin e nxirë: Më fiken llampat e me moren ne qafe për një …(Foto)

Adi Krasta, ka postuar në profilin e tij në Instagram një foto ku duket me njërin sy të nxirë në…
Lajme

I moren jeten në makinë, kush është biznesmeni vlonjat që e ‘mbaruan’ mistershëm? (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Vlorën pak minuta më parë. Në rrugën “Gjergj Araniti”, në lagjen “Pavarësia” tek ish-kombinati…
Lajme

Emigrantët shqiptarë qe jetojne në Greqi do mrekullohen nga ky lajm! Tashmë do paguani vetëm…

Me ne fund nje lajm i mire per emigrantët shqiptarë në Greqi. Sipas amendamentit që ka kaluar me urgjencë sot…
Lajme

‘Kush e ka rrogën më të madhe, ti apo Edi?’ Gruaja e Edi Rames jep përgjigjen që askush nuk e priste

Bashkëshortja e Kryeministrit të Shqipërisë, Linda Rama, ishte sonte e ftuar ‘Në kurthin e Piter Panit’ në Tv Klan, ku…
Lajme

Vajza merr një puthje në kokë nga Papa, por vetem ne dy muaj më pas asaj i ndodh diçka që i ka lënë pa fjalë të gjithë

Besimi në mrekulli ju bën më të fortë, më të guximshëm, kur kaloni nëpër kohë të vështira dhe gjithçka duket…
Lajme

I mori nga diskoja dhe i kapi me zor, taksisti shqiptar i “bën ngropën” vetes

U arrestua para disa muajsh nën akuzat se kishte përdhunuar dy vajza në taksinë me të cilën punonte, por një…
Lajme

Aksident i rende në Prrenjas/ Po kalonte rrugën, makina merr përpara 4-vjeçarin

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Prrenjas, ku është plagosur një fëmijë 4 vjeç. Sipas të dhënave zyrtare,…
Lajme

Tezja e dhëndrit nga Fieri shkon me të zeza në dasmë, por ndodhi ajo që nuk ‘ua merr mendja

Jemi mesuar qe dasmat te moos mbarojne para ores 3 te mengjesit, por me një dasmë në qytetin e Fierit…
Close