Day: June 5, 2018

Lajme

Mjekët bëjnë apel: Duhet të hiqni dorë menjehere nga përdorimi i një palë mbathjesh më shumë se një ditë!

Sipas tyre ky zakon i keq ndikon negativisht në shëndetin tuaj. Ja motivet: Je në rrezik për infeksione të traktit…
Lajme

Doni ta shikoni realitetin, me atë që po ndodh në Shqipëri aktualisht? Hidhini një sy kësaj gjëje “turpëruese”

Duket e pabesueshme, por për familjet shqiptare të pasurit fruta çdo ditë në tavolinë është ende luks dhe u gëzohemi…
Lajme

Zbulohen Fotot, ja çfarë po ndodh Te “Sheshi Shqiponja” në Tiranë. Diçka shumë e madhe sapo ka nisur

Projekti për segmentin e unazës së re, që do të bashkojë shkollën Teknologjike me shesh rrotullimin Shqiponja, pritet të fillojë…
Lajme

Lajm i madh për shqiptarët: Ky eshte vendimi i fundit që është marrë

Shkollat e Nju Jorkut ofrojnë mësim në gjuhë të ndryshme per gjithe ata qe jetojne ne SHBA dhe nga dje,…
Lajme

Nëse kerkoni me ngulm te shkoni në Kanada vjen njoftimi i madh që do ju lumturojë pa masë! Mund ta merrni vizën që tani

Duke filluar nga 31 korriku 2018, nëse aplikoni për vizë turistike, studimi ose leje pune apo qëndrim të përhershëm në…
Lajme

Nasa do mbaje konference urgjente kete te enjte..Na paralajmeron te gjitheve per zbulimin me te madh te te gjitha koherave

Agjencia e hapesires NASA do të mbajë një konferencë për shtyp këtë të enjte, për zbulimet e saj të fundit…
Lajme

Lajm i madh për shqiptarët: Ja vendimi i fundit që është marrë

Shkollat e Nju Jorkut ofrojnë mësim në gjuhë të ndryshme per gjithe ata qe jetojne ne SHBA dhe nga dje,…
Lajme

“Batalioni” i mjeteve luksoze “pushton” kryeqytetin, ja targat e pazakonta…

Një “batalion” mjetesh luksoze ka mbushur dje në mbrëmje rrugët e Tiranës. Një event gjigant ku kryefjalë janë “bishat” me…
Lajme

VIDEO/ SHERRI QË KALOI NË KËRCËNIME/ Dasara e denoncon në polici, Gerta e BB: Shihe ça do të bëj…

Video ku Dasara shfaqet me Roza Latin gjatë një interviste dhe komentojnë një pastruese ka bërë lëmsh rrjetin dhe jo…
Lajme

Do të jetë e dhimbshme shumë… por … Më në fund Fevziu flet për largimin e tij nga Klani

Gazetari i njohur Blendi Fevziu duket më pranë se kurrë vendimit për të braktisur televizionin Klan për Top Channel. E…
Close