Lajme

Gjuan mbi makinën e policit, goditet barbarisht i riu nga Pogradeci

Një i ri në Pogradec ka denoncuar dhunën barbare sipas tij të ushtruar në ambientet e komisariatit të Korçës.

I riu është shtetasi Ilir Bego 28 vjeç, dhe ka denoncuar dhunën e ushtruar ndaj tij pasi goditi me shkelma makinën e policit për shkak të një gjobe të marrë 2 vjet më parë.

28-vjeçari ka pohuar se policia lokale e ka rrahur gjatë shoqërimit dhe gjatë qendrimit në komisariat, të hënën në mëngjes (4 qershor 2018).

Rikujtojmë se pak ditë më parë në Korçë, Enea Ftoi, baba i 3 fëmijëve u dhunua dhe pas saj humbi jetën brenda komisariatit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close