Day: June 6, 2018

Lajme

“Kjo është e tepërt…”/”Shqiponjat” plasin në tokë të riun: Ishte pa patentë

Ditën e djeshme në redaksinë e JOQ.al ka mbërritur një video, në të cilën duken policë të shumtë të forcave…
Lajme

Arta Markut i shpërndajnë foton e shumë viteve më parë, shfaqet në Fushë-Arrëz si një …

Kryeprokurorja e përkohshme Arta Marku është ndoshta emri më i lakuar i momentit, për shkak të postit që mban. Ama…
Lajme

“Je në metro?”/ Rama ja lëshon gazetarit: U enjtsh në b**** (Video)

Mbrëmjen e djeshme “Stop” ka publikuar një bisedë audion mes një gazetarit të emisionit dhe kryeministrit Edi Rama. Gazetari e…
Lajme

Erion Veliaj për herë të parë baba, na befason me gjinine e fëmijës

Pas konfirmimit të lajmit për shtatzaninë e Ajola Xoxës, nga vetë çifti, tashmë është zbuluar dhe gjinia e bebit. Sipas…
Lajme

Aksident i rëndë në Tiranë! Makina tërheq zvarrë këmbësorin, këpucët i fluturojnë mbi…(Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë, ku një makinë ka tërhequr…
Lajme

In Albania gli ultimi fiumi incontaminati d’Europa, un paradiso ma…

Pochi sanno che in tutta Europa esiste un solo fiume dove l’intervento umano non è ancora arrivato. Non ci sono…
Lajme

Akuza e fortë nga analisti i njohur: Tom Doshi më ka vënë pistoletën në kokë

Teksa deputeti Tom Doshi ka pretenduar se ndaj tij elementë të caktuar kanë tentuar të bëjnë atentat dhe ta heqin…
Lajme

“Sa të jetë partia ime s’më plas për ju”/ Njihuni me Saimen, drejtoreshën “gangstere” qe i ben zborin nxenesve ne Shkoder (Video)

Tre nxënës dhe disa prej mësuesve denoncojnë drejtoren e shkollës 9 vjeçare në Shtoj të Ri Saimi Hagrepaj se i…
Lajme

Pasi ka deklaruar se është katolik, Rama cudit shqiptaret: Jam me Ramazan!

Kryeministri Edi Rama përherë e ka promovuar lirinë fetare dhe bashkëjetesën fetare në vendin tonë. Më herët, në një intervistë…
Lajme

Mahnitën shqiptarët në Sheshin Skënderbej, nuk iu shkon ne mendje se sa u paguan Rita Ora dhe Ermal Meta (Foto)

Ardhja e tyre në Tiranë ku mbajtën dy ditë me radhë koncertin ne Sheshin Skenderbej mblodhën mijëra qytetarë. Por teksa…
Close