Lajme

Gruaja i kërkon divorcin urgjentisht, burri tërbohet por Ajo që bën të lë pa fjalë (Video)

Kamerat kane kapur momentin e frikshem, teksa nje burre ka tentuar te shtype me makine gruan e tij, pasi ajo i kishte kerkuar divorcin. Ngjarja ka ndodhur ne Khabarovsk, Rusi, kur bashkeshortet jane filmuar teksa debatonin brenda makines.

Gruaja i tha se donte te ndaheshin dhe me pas doli nga makina, por burri u revoltua dhe iu sul me makine ta shtypte. Gruaja manovroi dhe perfundoi e perplasur ne trotuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close