Day: June 7, 2018

Lajme

A e dini sa pension përfitojnë Nishani, Meta, Rama dhe Berisha, nëse vendosin të dalin sot në pension

Me ligjin që kanë hartuar… për vete Kur bëhet fjalë për paga e pensione mujore, nuk gjen asnjë ligj dhe…
Kombëtarja

Futbollistja e kombëtares nis pushimet, i vë “flakën” Instagramit

Erida Bajrakurtaj është një nga futbollistetmë të talentuara të kombëtares shqiptare, por një kohësisht edhe nga më simpatiket. Përveç fushës…
Lajme

Deklarata e fortë e Izet Haxhisë: Berisha bëri një marrëveshje për të vrarë disa njerëz, disa i vranë mua jo

Ish-truproja i Sali Berishës, Izet Haxhia, i dënuar me 25 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit doli sot para…
Lajme

“Sherr mes të dashurës së këngëtarit shqiptar dhe fanses”, çfarë ndodhi në klubin në Tiranë

Një vajzë e cila ishte lidhur me një këngëtar shqiptar, emri i te cilit nuk bëhet i ditur, kishte kuptuar…
Lajme

Djali humb jetën një ditë para martesës, 2 muaj më pas e fejuara merr një suprizë

Ashley Grant-Smith ishte një djalë 27-vjeçar që jetonte në Leicester të Britanisë së Madhe. Ai do të martohej me Danielle…
Lajme

Armina i trondit të gjithë “Kjo nuk është jeta ime e vërtetë”

Bukuroshja e showbizit shqiptar, Armina Mevlani përmes një postimi në rrjete sociale ka thënë fjalë të ndjera mbi jetën. Blogerja…
Gossip

Nëse një femër të bën këto gjëra në shtrat, dijeni se ka shumë eksperiencë!

Hmmm! Është e kotë ta mohosh, në çdo marrëdhënie, madje edhe aty ku dashuria triumfon si sovran, jeta intime luan…
Lajme

”Ti je shqiptar, e tregon…” : Plas ‘lufta’ në parlamentin e Greqisë, deputeti grek akuzon ministrin

Duket se debatet për marrëdhëniet me Shqipërinë nuk do të mbyllet kurrë në Parlamentin grek, ndërkohë që ka qenë deputeti…
Lajme

‘Air Albania’ parashikohet të krijohet brenda 10 ditëve, zbulohen cilët janë aksionerët

Kompania shqiptare e fluturimeve Air Albania parashikohet të krijohet brenda 10 ditëve. Vendimi për procedurat e krijimit të shoqërisë “Air…
Lajme

‘Nuk ua mora unë jetën prindërve’, zbulohet dëshmia që të lë pa fjalë e djalit nga Peshkopia që u zbrasi kallashin nënës dhe babait

Në kushte të rënduar psikologjike dhe duke folur përçarët,në dëshminë e tij, 26-vjeçari Qemal Sela është shprehur i bindur se…
Close