LajmeTop Lajme

“Sherr mes të dashurës së këngëtarit shqiptar dhe fanses”, çfarë ndodhi në klubin në Tiranë

Një vajzë e cila ishte lidhur me një këngëtar shqiptar, emri i te cilit nuk bëhet i ditur, kishte kuptuar se ai e tradhtonte. Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” vajza ka ndjekur të dashurin në ambientin ku ai këndonte live dhe e ka kapur me të dashurën e radhës.

Këngëtari është justifikuar se ishte një moment dobësie, por vajza nuk ka duruar dhe ka kapur për flokësh të dashurën e tij të re duke bërë që të gjithë ti kthenin sytë nga ata.

Gazetarja tregon se këngëtari është vënë shumë në siklet dhe ka dalë nga dera e pasme e klabit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close