Rikiardo Ramadani

Bayern Munich

Zvicra po kërkon punonjës, këto janë fushat më të kërkuar

Zvicra duket se do përballet me deficit në treg për rreth gjysmë milioni punëtorë deri në vitin 2030. Ky deficit…

Read More »
Top Lajme

“Prindër, përgatituni të fusni në dhè vajzën tuaj, dikush që s’e njihja më verboi sot”

Nga Edi Oga Prindër! Ju që keni vajza! Parapërgatituni mendërisht të fusni në dhé vajzën tuaj, vetëm pse ajo mendon…

Read More »
Lajme

‘Zemër e ëmbla dashuri’, çfarë shkruante Xhaferr Mata në facebook para se ti jepte fund 19-vjeçares

Xhaferr Mata, 31-vjeçari që mëngjesin e sotëm vrau 19-vjeçaren Xhuljeta Cuni dhe më pas qëlloi veten me një plumb në…

Read More »
Lajme

Detajet/Xhaferi bisedoi me Xhuljetën para se te ndodhte ajo qe nuk duhej, më pas shpërtheu në lot dhe …

Të tjera detaje kanë dalë në dritë për ngjarjen e rëndë të ndodhur në kryeqytet paraditen e sotme. Dy të…

Read More »
Lajme

Zbulohet fotoja e autorit, kush është 31-vjeçari që i mori jeten vajzes e re dhe vetes ne Tirane

Ky është Xhaferr Mata, 31-vjeçari që mëngjesin e sotëm vrau 19-vjeçaren Xhuljeta Cuni dhe më pas qëlloi veten me një…

Read More »
Lajme

Shkundet Tirana/ Kush është i riu që i mori jeten 19-vjeçares, dhe më pas vetes

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Tirane kete mengjes. Nje djale ka vrare nje vajze dhe me pas ka…

Read More »
Lajme

Ngjarje e rende ne Tirane, i riu i merr jeten vajzes dhe vetes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një i ri ka qelluar një vajzë dhe…

Read More »
Lajme

Shpërthen në gallatë rrjeti, Pronari i Tv Klan “tapë” del të presë Bashën (Video)

Pronari i televizionit Klan ka pritur para se të shfaqej në emissionliderin e opozitës Lulzim Basha. Por në videon e…

Read More »
Lajme

A e dini sa pension përfitojnë Nishani, Meta, Rama dhe Berisha, nëse vendosin të dalin sot në pension

Me ligjin që kanë hartuar… për vete Kur bëhet fjalë për paga e pensione mujore, nuk gjen asnjë ligj dhe…

Read More »
Kombëtarja

Futbollistja e kombëtares nis pushimet, i vë “flakën” Instagramit

Erida Bajrakurtaj është një nga futbollistetmë të talentuara të kombëtares shqiptare, por një kohësisht edhe nga më simpatiket. Përveç fushës…

Read More »
Close