Bayern Munich

Braktis Klanin për Top Channel? Blendi Fevziu merr vendimin përfundimtar

Ditët e fundit ka qarkulluar në media lajmi se gazetari i njohur Blendi Fevziu do të largohet së bashku me…

Turqia shpall gatishmëri luftarake me Greqinë, Erdogan: Shtet i mbaruar!

Situata mes Turqisë dhe Greqisë është acaruar pasi kjo e fundit ka vendosur lirimin dhe mbrojtjen e 8 oficervë turq…

Zvicra po kërkon punonjës, këto janë fushat më të kërkuar

Zvicra duket se do përballet me deficit në treg për rreth gjysmë milioni punëtorë deri në vitin 2030. Ky deficit…

Ikën Lewa? S’ka problem, Bayern e gjen pasuesin për 100 milionë euro

Bayern Munchen po përgatitet për largimin e Robert Lewandowskit. Kampionët e Gjermanisë po mendojnë si zëvendësues të tij, pikërisht Timo…

Barça-Thiago më pranë, Bayern i frenon për 30 milionë euro më shumë

Thiago është drejt largimit nga Bayern Munchen. Mesfushori spanjoll kërkohet nga katalanasit që ofrojnë 50 milionë euro. Por Bayern nuk…

Surpriza Lewandowski, sulmuesi polak te Juventusi nëse ikën Higuain

Sulmi i Juventusit mund të pësojë një ndryshim radikal sezonin e ardhshëm, por për të mësuar emrat atyre që do…

Bayern ofertë portierit të kombëtares angleze

Edhe pse dje u rikthye në fushë, duke luajtur me kombëtaren gjermane pas një periudhe të gjatë pushimi për shkak…

Seria A pazar në Gjermani/ Verner, Vidal dhe emrat e tjerë që kërkohen në Itali

  Gjatë periudhës së merkatos ka vend për gjithçka dhe çdo ekip mund të shpresojë, ashtu si dhe tifozët e…

Jo vetëm Liverpuli, talentin e Lionit e kërkon edhe Bajerni i Mynihut

Çdo ditë e më shumë merkatoja e verës bëhet më e nxehtë, pasi një lojtar është objektiv i disa skuadrave…

VIDEO/ Statujë e gjallë si Johan Krujf, maskohet ylli i Bajernit

  Qendra Holandeze për Luftën kundër Kancerit, kishte zgjedhur sulmuesin Arjen Roben, në një aktivitet të organizuar prej saj. Lojtari…
Close