Bayern Munich

Përfundoi në tribunë kur ishte Ancelotti, por trajneri italian do Boateng te Napoli

Carlo Ancelotti po mendon të afrojë te Napoli, mbrojtësin Jerome Boateng. Sipas “calciomercato.it”, trajneri i ri i Napolit është duke…

Lewandowski lë Bayernin me “gisht në gojë”

Sulmuesi polak e ka marrë tashmë vendimin e tij për t’u larguar nga kampionët e Gjermanisë dhe këtë gjë drejtuesve…

Juventus vendos për Douglas Costan

Juventus do të blejë përfundimisht Douglas Costa-n. Kampionët e Italisë do të investojnë 46 milionë euro për sulmuesin brazilian, të…

Përleshje në disko, Vidal rrezikon 10 vjet burg

Arturo Vidal rrezikon burgun. Mesfushori i Bayern Munchen është thirrur në Gjykatë për t’iu përgjigjur akuzave për lëndime fizike, së…

Te Bayerni e harroi në stol, tani Ancelotti e kërkon te Napoli

Carlo Ancelotti u emërua dje si trajner i ri i Napolit. Ish-trajneri i Bayern Munchen firmosi për tre sezone me…

Zyrtare/ Talenti i Bayern gjen klub të ri, shkon në Bundesliga 2

Që Niklas Dorsch dëshironte të largohej nga Bayern Munchen, kjo ishte diçka e sigurt. Tashmë, kjo është bërë zyrtare. Mesfushori…

RENDITJA/ Bayern Munchen klubi i 4-t më i pasur në Europë, ja klasifikimi

Bayern Munchen ruan pozicionin mes 5 më të mirëve në klasifikimin e skuadrave më të pasura në Europë. Kampionët e…

Bayern fiksohet me talentin francez, kushton 30 milionë euro

Zbulohet një tjetër objektiv i Bayern Munchen në merkaton e verës. Bëhet fjalë për Benjamin Pavard, mbrojtësi i Stuttgart. Gjatë…

Trajneri i ri, Kovac duhet të zgjidhë këto probleme te Bayern

“Epoka” e Niko Kovac te Bayern Munchen do të nisë që këtë javë. Në ditët në vijim, trajneri i ri…

Manchester United fiksohet me mesfushorin e Bayernit, mjaftojnë 50 milionë euro

Arturo Vidal mund të mos jetë më pjesë e Bayern Munchen duke nisur nga sezoni i ri. Sipas gazetarit spanjoll,…
Close