Lajme

Detajet/Xhaferi bisedoi me Xhuljetën para se te ndodhte ajo qe nuk duhej, më pas shpërtheu në lot dhe …

Të tjera detaje kanë dalë në dritë për ngjarjen e rëndë të ndodhur në kryeqytet paraditen e sotme. Dy të…

Zbulohet fotoja e autorit, kush është 31-vjeçari që i mori jeten vajzes e re dhe vetes ne Tirane

Ky është Xhaferr Mata, 31-vjeçari që mëngjesin e sotëm vrau 19-vjeçaren Xhuljeta Cuni dhe më pas qëlloi veten me një…

Shkundet Tirana/ Kush është i riu që i mori jeten 19-vjeçares, dhe më pas vetes

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Tirane kete mengjes. Nje djale ka vrare nje vajze dhe me pas ka…

Ngjarje e rende ne Tirane, i riu i merr jeten vajzes dhe vetes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një i ri ka qelluar një vajzë dhe…

Shpërthen në gallatë rrjeti, Pronari i Tv Klan “tapë” del të presë Bashën (Video)

Pronari i televizionit Klan ka pritur para se të shfaqej në emissionliderin e opozitës Lulzim Basha. Por në videon e…

A e dini sa pension përfitojnë Nishani, Meta, Rama dhe Berisha, nëse vendosin të dalin sot në pension

Me ligjin që kanë hartuar… për vete Kur bëhet fjalë për paga e pensione mujore, nuk gjen asnjë ligj dhe…

Deklarata e fortë e Izet Haxhisë: Berisha bëri një marrëveshje për të vrarë disa njerëz, disa i vranë mua jo

Ish-truproja i Sali Berishës, Izet Haxhia, i dënuar me 25 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit doli sot para…

“Sherr mes të dashurës së këngëtarit shqiptar dhe fanses”, çfarë ndodhi në klubin në Tiranë

Një vajzë e cila ishte lidhur me një këngëtar shqiptar, emri i te cilit nuk bëhet i ditur, kishte kuptuar…

Djali humb jetën një ditë para martesës, 2 muaj më pas e fejuara merr një suprizë

Ashley Grant-Smith ishte një djalë 27-vjeçar që jetonte në Leicester të Britanisë së Madhe. Ai do të martohej me Danielle…

Armina i trondit të gjithë “Kjo nuk është jeta ime e vërtetë”

Bukuroshja e showbizit shqiptar, Armina Mevlani përmes një postimi në rrjete sociale ka thënë fjalë të ndjera mbi jetën. Blogerja…
Close